Galeria


Rezerwacja

Poniżej przedstawiamy kilka kroków potrzebnych do rezerwacji łodzi.

  1. Zapytanie o wolny termin rezerwacji – przy pomocy poniższego formularza, drogą e-mail’ową (biuro@ludekczarter.pl) bądź telefonicznie (513 174 444) kontaktują się Państwo z naszym przedstawicielem, który udzieli Państwu szczegółowych odpowiedzi.
  2. Po wybraniu dogodnego dla Państwa terminu sporządzona zostaje umowa którą wysyłamy do Państwa listownie lub mailem (skan umowy).
  3. Po zapoznaniu się z Umową oraz Ogólnymi Warunkami Umowy Najmu Jachtów odsyłają Państwo do nas podpisaną umowę wraz z potwierdzeniem wpłaty zadatku. Zgodnie z warunkami umowy, zadatek wynosi 30% całkowitej kwoty czarteru. Prosimy odesłać omówione dokumenty w ciągu 2 dni licząc od dnia ich otrzymania, gdyż duża zwłoka może spowodować, że zarezerwowany termin uznamy jako wolny do rezerwacji.
  4. Pozostałą kwotę wpłacą Państwo do 14 dni przed planowanym rozpoczęciem czarteru.
  5. W dniu rozpoczęcia wynajmu spotkają się Państwo z naszym przedstawicielem celem odbioru jachtu. W tym momencie pobierana jest kaucja 1000 zł, którą zwracamy Państwu po zakończeniu czarteru, jeśli nasz przedstawiciel nie stwierdzi żadnych uszkodzeń łodzi lub jej wyposażenia.

 

Formularz zapytania o termin rezerwacji

 

Imię i Nazwisko*
Adres
Kod pocztowy
Miasto
Telefon*
Adres e-mail*
Czarter od:*
     
Czarter do: *
     
Wynajem sternika
Kod rabatowy
Uwagi

 

Wysyłając formularz, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LUDEK z siedzibą w Kosakowie ul. Kalinowa 18, zgodnie z Ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DzU z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zmianami) z zapewnieniem prawa dostępu do tych danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Dane osobowe zbierane są wyłącznie w celu realizacji zapytania.